نقشه ی سایت
سه شنبه  05  بهمن  1400

پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

1400-08-30

رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم شریف و رشید ایران، بسیجیان عزیز و خانواده‌های آن‌ها در سراسر کشور و به ویژه همکاران بسیجی در دانشگاه صنعتی مالک اشتر و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک و تهنیت گفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی مالک اشتر؛ متن پیام سردار سرتیپ پاسدار دکتر قاسم تقی زاده رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر به شرح زیر است:

 

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

هفته بسیج بهترین فرصت برای یادآوری نقش آفرینی های دلاورانه، مجاهدانه ‌و صادقانه ی بسیجیان سلحشور در طول حیات طیبه انقلاب اسلامی و بهانه‌ای برای زنده نگه داشتن ارزش‌ها و روحیه بسیجی در آحاد ملت، مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان ولایت است.

 

بسیج و بسیجیان در برهه های مختلف پاسدار منافع و ارزش های کشور بوده و با ایثار و ‌اقتدار همواره کنار رهبر و ملت باقی مانده اند و افتخار می‌کنم در لباس سپاه خود را یک بسیجی بدانم و بسیجیان هم ما را از خود بدانند.

 

سپری شدن گام نخست انقلاب اسلامی نیز با جانفشانی و حضور مخلصانه بسیج و بسیجیان جان برکف در عرصه های مختلف دفاع از نظام و آرمان های انقلاب اسلامی همراه بوده که مانند نگینی پر فروغ در کارنامه بسیج مستضعفین می درخشد.

 

یقین داریم که توفیقات عظیم به دست آمده در عرصه صنعت دفاعی کشور و دستاوردهای ارزشمند آن در طول ۴۰ سال گذشته با الهام گیری از تفکر و اندیشه بسیج به سرانجام رسیده است و ادامه این راه در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، همچنان نیازمند حفظ روحیه بسیجی و حضور بسیجیان، این لشکریان مخلص خداست.

 

براساس آموز های امامین انقلاب اسلامی در طراحی نقشه راه انقلاب که نیل به دروازه های تمدن نوین اسلامی از نکات آرمانی آن به شمار می رود، فرهنگ و تفکر بسیجی و نقش پذیری های بسیجیان در این مسیر مبارک، حقیقت انکار ناپذیری است که ضمن صیانت و حراست آن بایستی مورد تبیین و ترویج قرار گیرد تا خیل مجاهدان فی سبیل الله را به صحنه های مبارزه با استکبار و دشمنان اسلام ناب محمدی(ص) فراخواند تا فراهم سازی مقدمات ظهور موعود و پیروزی در نبرد تمام عیار برای استقرار حکومت جهانی مهدوی(عج)، سرعت بیشتری یابد.

 

 

                                بسیجی کوچک همه بسیجیان قاسم تقی‌زاده

                              رئیس دانشگاه صنعتی مالک اشتر

تعداد بازدید کل : 20021547
تعداد بازدید امروز: 1232
بازدید دیروز : 4064
تعداد افراد آنلاین: 20