نقشه ی سایت
سه شنبه  05  بهمن  1400

پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه به وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

1400-06-08

 

ریاست محترم دانشگاه صنعتی مالک اشتر، جناب آقای دکتر ابوطالب شفقت طی نامه‌ای انتخاب جناب آقای دکتر محمد‌علی زلفی گل را به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تبریک گفتند. متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 استاد گرامي جناب آقاي دكتر محمدعلي زلفي گل

وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري

سلام عليكم؛

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و با احترام؛ معرفي رياست محترم جمهوري اسلامي ايران و رأي اعتماد خادمين مردم در خانه ملت به جنابعالي به عنوان وزير علوم، تحقيقات و فناوري دولت سيزدهم را صميمانه تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.

از آنجايي كه بخش دفاع جمهوري اسلامي ايران جزء حوزه‌هاي نوآور و مهم‌ترين بهره بردار علوم و فناوري‌هاي نوظهور مي‌باشد، تعامل دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور با نيروهاي مسلح از طريق مراكز علمي و پژوهشي مي‌تواند سبب فعال شدن دانشگاه‌ها و حل گلوگاه‌هاي علمي و فناورانه صنعت دفاعي شود.

 از جانب خود، اعضاي هيأت رئيسه، اعضاي هيأت علمي، مديران و كاركنان اين دانشگاه توفيقات روزافزون جنابعالي را در مسير تعالي هر چه بيشتر جامعۀ دانشگاهي و تحقق بخشيدن به اهداف و آرمان‌هاي والاي انقلاب اسلامي كه در بيانيه گام‌ دوم انقلاب ترسيم شده است،‌ از درگاه ايزد منان و تحت توجهات حضرت ولي عصر(عج) و تدابير حكيمانه مقام معظم رهبري امام خامنه‌اي (مدظله العالي) مسالت دارم.

 

                                                                             رئیس دانشگاه

                                                                           دکتر ابوطالب شفقت

تعداد بازدید کل : 20021334
تعداد بازدید امروز: 1019
بازدید دیروز : 4064
تعداد افراد آنلاین: 35